Klub SI w IV Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Słupsku

24 czerwca 2012 nasz Klub SI uczestniczył w IV Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Słupsku.

Na Bulwarze im. Popiełuszki w niezwykle urokliwym miejscu nad Słupią wśród wielu organizacji zorganizowaliśmy nasze stoisko nr 6, które na tle innych wyróżniało się szafirowo-żółtymi barwami i dużym logo SI.

Zgodnie z planem Beata Zdrojek i Marianna Borawska o godz. 12.15 zaprezentowały na scenie naszą organizację słupskiej publiczności, następnie 2 uczennice z Gimnazjum nr 2 po mistrzowsku wyrecytowały kilka wybranych wierszy laureatów ostatniego XXVIII Konkursu Literackiej Twórczości Młodzieży, którego Klub jest współorganizatorem wraz z Gimnazjum nr 2.

Na naszym stoisku zainteresowani mogli wziąć egzemplarze gazety MOJE MIASTO, w której opublikowane było omówienie Konkursu oraz odbitki wybranych wierszy, których kilkaset sztuk powieliła Beata Z. Ulotki informujące o organizacji, nasze logo i inne gadżety uzupełniały ofertę promocyjną Klubu SI.

Dziękujemy serdecznie naszym członkiniom: Alicji P., Natalii K., Halince M., Krysi G., Beacie Z., Halince T. za wspaniałe wypieki, które dodatkowo przyciągały smakoszy ciast i umożliwiły zebranie jakichś środków na organizację konferencji w październiku. Dziękujemy naszym „Szwagrom” za pomoc techniczną, fizyczną i wyrozumiałe wspieranie naszych zapracowanych Pań.

Dziękujemy organizatorom Festiwalu za doskonałą organizację, życzliwe uwzględnianie naszych potrzeb i społecznie pożyteczną inicjatywę.